Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Odhad ceny nehnuteľnosti

Pridané: 19.11.2020

Pre účely dedičského konania vám vystavíme potvrdenie o odhade trhovej cene nehnuteľnosti.

Postup pri Odhade ceny nehnuteľnosti

Po dohodnutí termínu je vykonaná osobná obhliadka nehnuteľnosti, kde sa zistí skutkový stav nehnuteľnosti, v prípade potreby sa vyhotoví fotodokumentácia. Nie je možné to urobiť na základe telefonátu alebo zaslaných fotiek. Vzhľadom na dlhoročné pôsobenie na trhu a skúsenostiam sme vám schopní zabezpečiť rýchle ocenenie nehnuteľnosti. 

Metóda pri Odhade ceny nehnuteľnosti

Trhovú hodnotu nehnuteľnosti zisťujeme porovnávaním aktuálnych cien v danej lokalite, Cenovej mapy a z iných zdrojov. Tento Odhad ceny nehnuteľnosti slúži výlučne pre účely Dedičského konania.

Ak máte záujem o Odhad ceny nehnuteľnosti pre potreby banky, majetkového vyrovnania, na to Odhad nepostačuje. V týchto prípadoch je nutný Znalecký posudok, kde odporúčame využiť služby súdneho znalca, ktorého vám vieme zabezpečiť. 

V prípade záujmu nás kontaktujte:

  +421 918 472 184
  vbeseda@bvreal.sk